This store requires javascript to be enabled for some features to work correctly.

Jak wybrać najlepszy brodzik do łazienki?

Jak wybrać najlepszy brodzik do łazienki?

Bardzo często zdarza się, że kupując brodzik nie zastanawiamy się, z jakiego materiału jest wykonany. Nasza decyzja następuje zwykle po ocenie wizualnej brodzika, kształtu i wielkości wybranego modelu. Czy to wystarczy?

Na tym etapie nie dbamy o to, z jakiego materiału wykonany jest brodzik. To błąd, powinniśmy wcześniej zapoznać się z ofertą dostępnych na rynku brodzików. Dokonać przemyślanego wyboru, który z brodzików jest odpowiedni dla nas i naszych domowników. Warto zwrócić uwagę, że na rynku dostępne są różne brodziki np. z siedziskiem czy ryflowanym dnem, dzięki którym kąpiel jest komfortowa i bezpieczna nie tylko dla nas, ale również dla osób starszych i dzieci.

Brodziki akrylowe

Akryl jest najpopularniejszym i najbardziej funkcjonalnym materiałem, z którego wykonuje się zarówno brodziki, jak i wanny. Jest gładki i ciepły w dotyku. Wśród tworzyw sztucznych jest również najbardziej ekologiczny. Warto wybrać produkt odpowiedniej jakości, aby mieć pewność, że jego wykonanie
i trwałość będą idealne. Pamiętajmy, że dobrej jakości powierzchnia akrylowa nie trzeszczy i nie żółknie. Do jej mycia nie powinno się używać środków zawierających substancje ścierne oraz żrące. Najlepiej stosować środki dedykowane do czyszczenia powierzchni akrylowych.

Ponadto należy zwrócić uwagę na miejsce produkcji brodzika, technologię wykonania, okres ochrony gwarancyjnej. Najlepsze brodziki akrylowe posiadają 10 - 15 lat gwarancji, zostały wyprodukowane na terenie UE, posiadają znak CE, atest higieniczny i oznaczenie użytej w procesie produkcyjnym technologii.

Produkty akrylowe długo utrzymują temperaturę wody, co jest szczególnie ważne podczas kąpieli, czy prysznica.

Brodziki Mineral Composite

Mineral Composite to materiał wyjątkowy. Dzięki połączeniu mineralnego kruszywa z żywicą akrylowo-poliestrową zyskuje znakomitą wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia.
Jego właściwości użytkowe znacznie przewyższają możliwości najpopularniejszych materiałów. Produkty wykonane z użyciem Mineral Composite są trwałe, gładkie, ciepłe i łatwe w utrzymaniu czystości. Brodziki Fresco, Perfetto i Perrito marki POLIMAT są jednolite w całej swej strukturze, dlatego w razie drobnych uszkodzeń możemy samodzielnie zeszlifować powierzchnię delikatnym papierem ściernym wodnym, a następnie wypolerować.

Ogromnym atutem brodzików Mineral Composite jest możliwość ich docięcia do konkretnego wymiaru oraz możliwość montażu na równym poziomie z posadzką lub jako nakładany na posadzkę.

Jesteśmy pewni, że brodziki Perfetto i Fresco umożliwiają komfortowe użytkowanie. Czego potwierdzeniem jest 15 letni okres gwarancji! 

GWARANCJA POLIMAT

Znamy jakość naszych produktów, potwierdzeniem tego jest 10 letni okres gwarancji. Na wanny wolnostojące jest to 15 letni okres gwarancji! Najwyższy poziom produkowanych przez nas wanien, brodzików i zlewozmywaków jest priorytetem naszej marki.

Dowodem spełniania światowych standardów jest posiadany przez nas certyfikat ISO 9001:2015 oraz liczne nagrody potwierdzające jakość POLIMAT!

Decydując się na produkty akrylowe z kolekcji POLIMAT, zyskujesz pełną gwarancję, że każda kąpiel będzie dla Ciebie przyjemnością. To jednorazowa inwestycja, którą z pewnością docenisz już po pierwszej kąpieli.

Produkty POLIMAT produkowane są w Polsce!

Polimat jest polskim producentem, łączącym prawie 30-letnie doświadczenie z nowoczesnym spojrzeniem na prowadzenie biznesu. Jest innowacyjnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które zajmuje się produkcją sanitarnych produktów z akrylu.

Przykładamy wielką wagę do wyboru najwyższej jakości surowców, produkowanych przy użyciu najlepszych technologii, przez wyselekcjonowanych partnerów z Francji, Włoch, Austrii i Wielkiej Brytanii.

Wieloletnie doświadczenie, staranne wykonanie i dbałość o nowoczesny design gwarantują dobrą jakość produkowanych przez nas wanien, brodzików i zlewozmywaków!

Zachęcamy do sprawdzenia oferty POLIMAT!

Tagi: brodzik