Infolinia
poniedziałek - piątek 8:00 do 16:00
pn.-pt. 8:00 do 16:00
ZAKUPY ON-LINE U PRODUCENTA

ZLEWOZMYWAKI

Oferujemy wysokiej jakości zlewozmywaki akrylowe do kuchni w różnych wielkościach i kształtach. Polecamy zlewozmywaki jednokomorowe i zlewozmywaki dwukomorowe

wyprodukowane w Polsce przez naszą firmę. Zlewozmywak kuchenny wyprodukowany z trwałego akrylu nie będzie przebarwiał się, jest bardzo gładki, dzięki czemu łatwo utrzymać go w czystości detergentami do kuchni. Wybierając zlewozmywak akrylowy możemy mieć pewność, że prezentował się będzie jak nowy przez wiele lat. Zlewozmywaki kuchenne dostępne w różnych wielkościach bez problemu dopasujemy do wielkości kuchni i miejsca na blacie. Jeśli dysponujemy małą kuchnią możemy zdecydować się na zlewozmywak jednokomorowy lub zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem. Produkt nie będzie zajmował zbyt dużo miejsca na kuchennym blacie, a jednocześnie dodatkowy ociekacz umożliwi odłożenie umytych naczyń.

Praktyczny zlewozmywak dwukomorowy wykonany z trwałego akrylu

Zlewozmywak do kuchni, to jej niezbędne wyposażenie, bez którego nie obejdziemy się podczas przyrządzania posiłków oraz zmywania brudnych naczyń. Oferujemy różnego typu artykuły - zlewozmywaki jednokomorowe z ociekaczem i dwukomorowe, które sprawdzą się w kuchni każdego dnia. Głęboki zlewozmywak kuchenny dwukomorowy pomieści sporą ilość naczyń, którą po umyciu możemy odstawić do drugiej komory. Aby wygodnie i bezpiecznie odkładać naczynia można wyposażyć się w suszarkę do naczyń, którą umieścimy w jednej z komór zlewu. Produkowane przez nas zlewozmywaki do kuchni są niezawodne, trwałe oraz odporne na uszkodzenia oraz zarysowania. Użyty do ich produkcji akryl świetnie sprawdza się zarówno w kuchni jak i w łazience. Wytrzymały materiał z pewnością nie zawiedzie nawet bardzo wymagających użytkowników. Zlewozmywak z ociekaczem, to praktyczny element wyposażenia mniejszej kuchni, gdzie chcemy zaoszczędzić jak najwięcej miejsca na blacie. Niewielkich rozmiarów zlew z pewnością sprawdzi się doskonale. W zależności od wystroju mieszkania i kuchni możemy wybrać zlewozmywak okrągły lub tradycyjny prostokątny. Estetycznie wykonane produkty z pewnością będą dekorowały każdy kuchenny blat.

 Funkcjonalny zlewozmywak kuchenny jednokomorowy idealny do klasycznych oraz nowoczesnych wystrojów kuchni

Zlewozmywaki 2 komorowe jak i jednokomorowe sprawdzą się w kuchniach w małych mieszkaniach i dużych domach. Oferujemy szeroką gamę produktów, które dopasujemy kształtem i wielkością do każdego blatu. Zlewozmywak dwukomorowy biały, to klasyczne rozwiązanie do kuchni, dzięki czemu będziemy mogli wygodnie umyć nawet sporą ilość naczyń. Zlewozmywak 1 komorowy przyda się do umycia naczyń, odcedzenia makaronu, umycia warzyw i owoców. Praktycznie zlewozmywaki w kuchni będą używane codziennie podczas przyrządzania posiłków dla całej rodziny. Powinniśmy zadbać o to, aby były solidnie i niezawodne. Trwały zlewozmywak do zabudowy jest rozwiązaniem na długie lata, prezentować się będzie bardzo efektownie zarówno w otoczeniu mebli ciemnych jak i jasnych.