poniedziałek - piątek 8:00 do 16:00
pn.-pt. 8:00 do 16:00
ZAKUPY ON-LINE U PRODUCENTA

WANNY WOLNOSTOJĄCE PRZYŚCIENNE

 

Wszyscy miłośnicy długich i relaksujących kąpieli z pewnością nie wyobrażają sobie domowej łazienki, w której mogłoby zabraknąć specjalnego miejsca na elegancką i wygodną wannę. Z doświadczenia wiemy jednak, że w wielu przypadkach wygospodarowanie cennej przestrzeni właśnie w tym pomieszczeniu nie jest zadaniem łatwym oraz może wymagać sporządzenia szczegółowego projektu. Doskonałym rozwiązaniem tego problemu są wanny wolnostojące przyścienne, które znajdują się w ofercie naszego sklepu internetowego. Liczne zalety tych modeli sprawiają, że wiele osób nie musi dzięki nim rezygnować ze swoich przyjemności i zastępować ulubionej wanny prysznicem.

 

 

Wanna wolnostojąca przyścienna RISA

 

 

Wanna przyścienna, czy wanna wolnostojąca?

Wanny wolnostojące należą do wyposażenia, które zdominowało nowoczesne łazienki. Jest to jednak rozwiązanie wymagające odpowiedniej przestrzeni, tak, aby wanna mogła zostać ustawiona na środku wnętrza lub w większej odległości od ścian. Wszystkim, którzy nie dysponują wystarczająco dużymi powierzchniami, polecamy wannę wolnostojącą przyścienną, stanowiącą znakomitą alternatywę dla klasycznych modeli wolnostojących.

Wanna przyścienna jest produktem o uniwersalnym charakterze, który ze względu na swoją budowę bez trudu dopasuje się do niewielkich łazienek. Możliwość ustawienia jej przy ścianie lub w narożniku (wanna przyścienna narożna wolnostojąca) pozwala zachować funkcjonalność wnętrza oraz przeznaczyć wolną przestrzeń na pozostałe udogodnienia i niezbędną armaturę, bez jednoczesnego tworzenia trudnodostępnych zakamarków. Dostępność w różnorodnej stylistyce, kształtach oraz rozmiarach sprawia natomiast, że wanna przyścienna wolnostojąca nie stwarza problemów aranżacyjnych- znakomicie komponuje się ze stylem nowoczesnym, industrialnym, jak i skandynawskim, stając się sercem każdej łazienki.

Wanna wolnostojąca przy ścianie

Wanna wolnostojąca przyścienna i jej zalety

Montaż wanny wolnostojącej przy ścianie to jedna z tych decyzji, której bez wątpienia nie będziemy żałować. Jej funkcjonalność oraz wykonanie zachwycą nawet najbardziej wymagających Klientów, dla których odprężająca kąpiel jest najlepszą nagrodą po pracowitym i męczącym dniu.

Rozmiary

Główna zaleta wanien wolnostojących przyściennych to oczywiście ich rozmiary. Są one znacznie bardziej różnorodne, aniżeli w przypadku standardowych wanien wolnostojących. Najczęściej wybieranym oraz poszukiwanym modelem jest wanna przyścienna 170, stanowiąca optymalne rozwiązanie dla większości Użytkowników. Najmniejsza wanna wolnostojąca do ściany może mieć natomiast od 100 cm długości i 70 szerokości. Występowanie w większej liczbie rozmiarów pozwala dopasować wybraną wannę wolnostojącą pod ścianą do praktycznie każdego pomieszczenia (również do łazienki w bloku!), bez względu na jego układ.

Kształty

Kolejną cechą, która odróżnia wannę przyścienną od wolnostojącej, jest jej kształt. Najpopularniejszy model to wanna wolnostojąca przyścienna prostokątna, jednakże możemy zdecydować się również na popularną wannę półokrągłą przyścienną. Na rynku znajdziemy ponadto wannę przyścienną narożną wolnostojącą, która pozwoli nam na funkcjonalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni oraz maksymalne wykorzystanie wolnego miejsca.

Wykonanie

Zdecydowana większość wanien wolnostojących przyściennych produkowana jest z akrylu, będącego materiałem gwarantującym ich lekkość oraz odporność na przebarwienia i korozję. W zależności od wybranego modelu wanna wolnostojąca dościenna może różnić się ilością warstw akrylu. Liczba i grubość warstw przekłada się na trwałość, jak i cenę konkretnej wanny. Warto ponadto zdecydować się na modele ze specjalnie wzmacnianym dnem oraz ściankami bocznymi, odpowiadającymi za dłuższe utrzymywanie ciepła oraz ograniczanie hałasu.

Wanna przyścienna

Wanny wolnostojące przyścienne Polimat

Oferta naszego internetowego sklepu Polimat obejmuje bogaty wybór wanien wolnostojących przyściennych, w tym najpopularniejszą wannę wolnostojącą przyścienną 170, dopasowanych do rozmiarów oraz kształtów każdej łazienki. Naszym Klientom proponujemy także modele utrzymane w różnorodnej kolorystyce. W katalogu znajdują się odcienie klasyczne, czyli biel i beż, jak i wanny bardziej oryginalne i unikatowe, wybarwione na czarno, szaro lub różowo.

Wszystkie wanny wolnostojące przyścienne Polimat są gwarancją najwyższej jakości, za którą odpowiada materiał bazowy, jakim jest akryl. Cechuje go nie tylko wysoka trwałość i wytrzymałość, ale również elegancki wygląd oraz zdolność do dłuższego utrzymywania odpowiedniej temperatury wody. Kąpiele w tak wykonanej wannie będą zatem długie i bardzo przyjemne.

W naszych produktach stosujemy również formułę Ideal Smooth Way, która nadaje im doskonałą gładkość, dzięki czemu cała powierzchnia każdej wanny przyściennej pozostaje jednolita, zapewniając najwyższy komfort użytkowania. O codzienną wygodę dbają także specjalnie wyprofilowane krawędzie oraz zagięcia.

Decydując się na asortyment polskiej marki Polimat, każda łazienka stanie się wnętrzem nie tylko funkcjonalnym, ale również eleganckim i stylowym. Naszym Klientom polecamy zarówno wannę przyścienną wolnostojącą 170, wannę prostokątną przyścienną, jak i modele o owalnym kształcie, który wpływa na ich luksusowy wygląd.

 

Zobacz wszystkie wanny wolnostojące