poniedziałek - piątek 8:00 do 16:00
pn.-pt. 8:00 do 16:00
ZAKUPY ON-LINE U PRODUCENTA

WANNY AKRYLOWE WOLNOSTOJĄCE

Łazienka to jedno z pomieszczeń, z których korzystamy najczęściej. Poranna czy wieczorna toaleta musi odbywać się w komfortowych warunkach, jakie gwarantuje odpowiednie wyposażenie. Wanna wolnostojąca z naszej oferty spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Uprzyjemni każdą kąpiel, bez względu na to, czy wolisz krótki, czy długi relaks w wannie. Organiczne kształty naszych wanien wolnostojących, doskonale sprawdzą się w aranżacji minimalistycznej, jak i w formule bardziej lifestylowej. Wyjątkowa i ponadczasowa kolekcja została stworzona przez naszych projektantów z pasją i dbałością o każdy detal.

Do klasycznych i nowoczesnych łazienek

Najwyższej jakości akryl, z którego zostały wykonane nasze produkty, jest przyjemny w dotyku, szybko się nagrzewa i pozwala długo zachować odpowiednią temperaturę wody. Dzięki temu wykąpiesz się i zrelaksujesz w komfortowych warunkach. Ekskluzywna wanna wolnostojąca z naszej oferty sprawi, że Twoja łazienka będzie piękna i z łatwością zaaranżujesz ją w dowolnej stylistyce.

Idealne do długiego relaksu

Nasze wanny są pojemne, dzięki czemu możesz zażywać długich kąpieli, ciesząc się komfortowymi warunkami. Ergonomiczny kształt wanien wolnostojących z naszej kolekcji zapewni przyjemną i wygodną kąpiel.

Produkty Polimat sprawią, że Twoja łazienka będzie wyglądała ekskluzywnie. Jeśli chcesz nadać jej wyjątkowego charakteru, zdecyduj się na wannę wolnostojącą, która doskonale wpasuje się w każdą przestrzeń, bez względu na kolor glazury i ogólną stylistykę pomieszczenia.

Zobacz również: Wanna wolnostojąca w mniejszej łazience

Rozmiary i rodzaje wanien wolnostojących: