poniedziałek - piątek 8:00 do 16:00
pn.-pt. 8:00 do 16:00
ZAKUPY ON-LINE U PRODUCENTA

WANNY Z DRZWIAMI DLA OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Ograniczenie zdolności ruchu wynikające z choroby lub podeszłego wieku utrudnia codzienne czynności pielęgnacyjne. Wanna dla niepełnosprawnych stanowi rozwiązanie tego problemu. Wybierając wannę dla niepełnosprawnych marki Polimat, mają Państwo pewność, że zarówno materiał, jak i wykonanie są najwyższej jakości. Wanna dla niepełnosprawnych została wyprodukowana z wysokiej klasy akrylu, który charakteryzuje się dużą odpornością na zarysowania, przebarwienia, uszkodzenia mechaniczne, a także jest wyjątkowo łatwy w utrzymaniu w czystości.

Wanna dla niepełnosprawnych – wygoda i komfort podczas codziennej pielęgnacji

Oferowana przez firmę Polimat wanna dla niepełnosprawnych doskonale spełnia swoją rolę. Dzięki wygodnym i szczelnym drzwiczkom zamontowanym w bocznej ścianie, wejście oraz wyjście z wanny jest znacznie ułatwione, pozwalając osobom starszym lub o ograniczonym zakresie ruchów na samodzielne poddanie się czynnościom pielęgnacyjnym. Posiada ona również wyjmowane siedzisko, które podnosi bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowym atutem akrylowej wanny jest to, że materiał ten szybko się nagrzewa i utrzymuje temperaturę, pozwalając tym samym na ekonomiczną i długą kąpiel. Wanny dla niepełnosprawnych są tak wyprofilowane, by każda osoba z niej korzystająca, czuła maksymalny komfort oraz relaks.

Akcesoria z akrylu sanitarnego cieszą się coraz większą popularnością nie tylko ze względu na swoją funkcjonalność, ale również z powodu estetycznego wyglądu, który pozwala na perfekcyjne dopasowanie wanny do wystroju łazienki.

Więcej informacji w naszych poradach