Infolinia
poniedziałek - piątek 8:00 do 16:00
pn.-pt. 8:00 do 16:00
ZAKUPY ON-LINE U PRODUCENTA

WANNY Z DRZWIAMI DLA OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Głównym wyzwaniem przy projektowaniu łazienki dla osoby starszej jest właściwe rozplanowanie przestrzeni i zastosowanie rozwiązań, które pozwolą osobie z nawet dużymi problemami motorycznymi na skorzystanie z niej samodzielnie, z zachowaniem potrzeby intymności.

Wanna z drzwiami dla osób starszych i niepełnosprawnych stanowi rozwiązanie tego problemu. Wybierając wannę marki Polimat, mają Państwo pewność, że zarówno materiał, jak i wykonanie są najwyższej jakości. Wanna została wyprodukowana z najwyższej jakości akrylu, który jest łatwy w utrzymaniu w czystości i nie żółknie.

Wanna z drzwiami dla starszych i niepełnosprawnych – wygoda i komfort podczas codziennej pielęgnacji

Oferowana przez firmę Polimat wanna z drzwiami dla osób starszych i niepełnosprawnych doskonale spełnia swoją rolę. Dzięki wygodnym i szczelnym drzwiczkom zamontowanym w bocznej ścianie, wejście oraz wyjście z wanny jest znacznie ułatwione, pozwalając osobom starszym lub z problemami motorycznymi na samodzielną kąpiel. Posiada ona wyjmowane siedzisko, które podnosi bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Najwyższej jakości akryl, z którego została wykonana wanna szybko się nagrzewa w trakcie kąpieli i utrzymuje odpowiednią temperaturę wody, pozwalając tym samym na ekonomiczną i długą kąpiel. Wanny z drzwiami dla osób starszych i niepełnosprawnych są tak wyprofilowane, by każda użytkownik czuł maksymalny komfort oraz relaks.

Więcej informacji w naszych poradach