Infolinia
poniedziałek - piątek 8:00 do 16:00
pn.-pt. 8:00 do 16:00
ZAKUPY ON-LINE U PRODUCENTA

WANNY AKRYLOWE PROSTOKĄTNE

Łazienka powinna być przede wszystkim funkcjonalna, ale to również miejsce, w którym oddajemy się relaksującej kąpieli. Jeśli dodamy do niej płyny zapachowe lub olejki eteryczne, relaks będzie znacznie przyjemniejszy. Pozwoli rozluźnić spięte mięśnie, zapomnieć o problemach dnia codziennego. Decydując się na wanny akrylowe z kolekcji Polimat, zyskujesz gwarancję, że każda kąpiel będzie dla Ciebie radością i przyniesie ukojenie. To jednorazowa inwestycja, którą z pewnością docenisz już po pierwszej kąpieli.

Przyjemna, wieczorna toaleta

Ergonomiczny kształt wanien akrylowych pozwala przyjąć komfortową pozycję – możesz zarówno wygodnie usiąść, jak i położyć się. Akryl jest niezwykle przyjemny w dotyku, ale również szybko się nagrzewa i długo utrzymuje odpowiednią temperaturę wody, co ma szczególne znaczenie zwłaszcza podczas chłodnych wieczorów. W ofercie Polimat znajdziesz zarówno większe wanny akrylowe doskonale sprawujące się w przestronnych łazienkach, jak i te o mniejszych rozmiarach do niewielkich przestrzeni.

Rozluźniająca kąpiel w komfortowych warunkach

W naszej kolekcji znajdziesz wyroby produkowane w Polsce, gwarantujące wysoką jakość. Wanny akrylowe prostokątne cechują się symetrią, idealnie prostą linią lub ekskluzywnym wybrzuszeniem w przypadku mniej standardowych modeli. Są niezwykle pojemne, nawet do 300 l – to prawdziwa gratka dla tych, którzy uwielbiają wygodnie się rozsiąść, aby oddać się przyjemnej, rozluźniającej kąpieli. Wanny akrylowe są niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości – standardowe środki do powierzchni akrylowych usuną brud. Dodajemy je do produktu wraz z syfonem.

Do eleganckich i ekskluzywnych łazienek

Średnica odpływu umożliwia sprawny przepływ wody. Nasze produkty sprawią, że Twoja łazienka stanie się ekskluzywnym miejscem, w którym każdy domownik może wypocząć i oddać się przyjemnej, relaksującej kąpieli. Przestrzeń łazienkowa będzie nie tylko elegancka, ale również wyjątkowo funkcjonalna. Dzięki ergonomicznemu kształtowi wanien akrylowych można przyjąć wygodną pozycję, w zależności od tego, czy wolisz usiąść, opierając się o ściankę czy położyć.

Rozmiary wanien prostokątnych:

wanny prostokątne 120x70 cm, wanny prostokątne 130 cm, wanny prostokątne 130x70 cmwanny prostokątne 140 cm, wanny prostokątne 140x70 cm, wanny prostokątne 140 x 75 cm, wanny prostokątne 150 cm, wanny prostokątne 150x70 cm, wanny prostokątne 150x75 cm, wanny prostokątne 160 cm, wanny prostokątne 160x70 cm, wanny prostokątne 160x75 cm, wanny prostokątne 170 cm, wanny prostokątne 170x70 cm, wanny prostokątne 170x75 cm, wanny prostokątne 170x80 cm, wanny prostokątne 180 cm, wanny prostokątne 180x80 cm, wanny prostokątne 190 cm, wanny prostokątne 190x80 cm, wanny prostokątne 190x90 cm