poniedziałek - piątek 8:00 do 16:00
pn.-pt. 8:00 do 16:00
ZAKUPY ON-LINE U PRODUCENTA

OBUDOWY DO WANNY

Oferujemy obudowy dla wanien wykonane z solidnego akrylu w różnych kolorach oraz wielkościach. Nowoczesne obudowy do wanien w kolorze czarnym lub białym sprawią, że wanna prezentować się będzie bardzo elegancko. Panele przednie i boczne wykonane z akrylu dostępne są w różnych wielkościach, w zależności od wielkości wanny, którą będziemy nimi obudowywać. Piękna łazienka z dobrze wykończoną wanną sprawi, że codzienna toaleta będzie bardzo przyjemna. Obudowa dla wanny wykonana z tego samego materiału, z którego wyprodukowana jest wanna idealnie będzie z nią współgrać tworząc całość. Obudowa wanny akrylowej jest prosta w montażu i bardzo trwała. Wyprodukowane przez nas obudowy są łatwe w utrzymaniu czystości, wystarczy przetrzeć je ściereczką lub gąbką i środkiem do czyszczenia powierzchni akrylowych.

Elegancka obudowa wanny prostokątnej do dużych i małych wanien

Pięknie prezentujące się obudowy wanien prostokątnych wyprodukowane przez naszą firmę sprawią, że każda łazienka nabierze odpowiedniego stylu. W połączeniu z innymi elementami wyposażenia łazienki nowocześnie obudowana wanna będzie chętnie używana przez wszystkich domowników. Estetyczne obudowy łączą w sobie wygodę użytkowania oraz piękno i prostotę. Gładkie powierzchnie łatwo utrzymać w czystości, a nasza łazienka prezentować się będzie bardzo gustownie. Najwyższej jakości produkty oferowane w naszym sklepie, to inwestycja dobra na długie lata. Nawet bardzo wymagający użytkownicy będą bardzo zadowoleni.

 

Obudowa do wanny

 

O zaletach posiadania wanny w swojej łazience nie trzeba przekonywać praktycznie nikogo. Na takie rozwiązanie coraz to częściej godzą się także zatwardziali fani prysznica, ponieważ wanna wcale nie oznacza konieczności rezygnacji z ulubionej, preferowanej formy codziennych kąpieli. Niezależnie od tego, jaką wannę wybierzesz do swojej łazienki, w każdym przypadku staniesz przed jeszcze jednym dylematem w postaci zabudowy wanny. Rozwiązań w tym zakresie zdecydowanie nie brakuje, jednak my w szczególny sposób polecamy Ci przede wszystkim gotową obudowę do wanny. Tego rodzaju zabudowa do wanny jest doskonałą alternatywą dla płytek, których montaż wymaga odpowiednich umiejętności i narzędzi. Akrylowa obudowa wanny pozwala na błyskawiczne wykończenie każdej strefy kąpielowej – samodzielnie, od ręki, bez potrzeby korzystania z pomocy fachowców. W naszej ofercie znajdziesz maskownice do wszystkich rodzajów wanien w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach do wyboru!

Zabudowa wanny – dlaczego jest potrzebna?

Zabudowa wanny stanowi podstawowy, niezbędny element wykończenia każdej wanny. Niegdyś jedynym rozwiązaniem było wyklejanie zabudowy płytkami łazienkowymi pasującymi do pozostałej kompozycji. Dzisiaj płytki nie odeszły wprawdzie w zapomnienie, jednak zyskały silnego konkurenta w postaci gotowej, nowoczesnej zabudowy do wanny. Maskownica do wanny to najszybszy i najwygodniejszy sposób na estetyczne wykończenie strefy kąpielowej oraz oddanie jej do użytku. Zabudowa wanny jest stosowana przede wszystkim w celu ukrycia instalacji odprowadzających wodę oraz nóżek. Dzięki niej każda wanna od razu staje się kompletna. Uzyskuje jednolity, atrakcyjny wygląd bez wystających urządzeń i elementów, które pozostając na widoku, mogłyby wpłynąć na estetykę całej łazienki. Bez względu zatem na rodzaj wanny oraz jej wymiary, obudowa to jeden z tych elementów, który będzie Ci potrzebny w każdym przypadku!

Obudowa wanny akrylowej i jej główne zalety

Obudowy wanny oferowane w sklepie Polimat to zabudowy wykonane z wysokiej jakości akrylu. Doskonale pasują dlatego do naszych wszystkich wanien akrylowych, pozwalając uzyskać spójną kompozycję. Gotowa obudowa akrylowa do wanny to jedno z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku. Na korzyść gotowej zabudowy wanny przemawia przede wszystkim jej ekspresowy i łatwy montaż (oraz demontaż), który nie wymaga zatrudniania fachowców, czy też dysponowania specjalistycznymi narzędziami. Ma to szczególne znaczenie, gdy wanna znajduje się w miejscu o ograniczonym dostępie, utrudniającym położenie i odpowiednie dopasowanie płytek lub wtedy, gdy mowa o zabudowie wanny narożnej (zabudowa wanny półokrągłej). Jeżeli więc chcesz zacząć szybko korzystać ze swojej strefy kąpielowej i móc cieszyć się jej pięknym wyglądem, obudowa akrylowa wanny już w tym miejscu góruje nad pozostałymi możliwościami.

Akryl to również materiał o znakomitych właściwościach. Jest wysoce wytrzymały, odporny na uszkodzenia, zarysowania, żółknięcie oraz rdzewienie. Przez długie lata zachowuje dlatego swój atrakcyjny, zadbany wygląd. Ma także gładką i przyjemną w dotyku powierzchnię, która ułatwia utrzymanie wanny w czystości. Gotowa obudowa wanny poza zamaskowaniem nieestetycznych elementów instalacji wodnej, zwiększa ponadto izolację cieplną oraz zabezpiecza wannę przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Na jej korzyść przemawia również dostępność w przeróżnych wariantach do wyboru (m.in. zabudowa wanny narożnej, obudowa wanny prostokątnej, obudowa wanny czarna). Możesz dzięki temu dopasować ją do każdego rodzaju posiadanej wanny, a przy tym nadać swojej łazience określonego charakteru – nowoczesnego, eleganckiego, tradycyjnego. Gotowe obudowy wanny to idealne rozwiązanie dla wszystkich klientów ceniących wygodę oraz oczekujących błyskawicznych rezultatów. Nasze produkty pozwolą Ci należycie i bez wysiłku zabezpieczyć każde urządzenie sanitarne oraz zadbać o stylowy, schludny wygląd swojej wanny.

 

Obudowa do wanny narożnej

 

Gotowa obudowa wanny w największej liczbie odsłon

Każda wanna potrzebuje innego rodzaju zabudowy. Gotowe obudowy do wanny dostępne w naszej ofercie zostały stworzone z myślą o różnych pod względem formy, stylu oraz rozmiaru urządzeniach sanitarnych. Ogromna różnorodność w zakresie kształtów, wymiarów, czy gamy kolorystycznej, umożliwia znalezienie perfekcyjnej obudowy do wanny akrylowej z uwzględnieniem wszystkich najważniejszych właściwości. Najpopularniejsze gotowe obudowy do wanny to w szczególności:

Wśród wszystkich dostępnych produktów największym zainteresowaniem cieszy się przede wszystkim obudowa wanny narożnej, w tym obudowa wanny półokrągłej. Wynika to z faktu, że obudowanie wanny narożnej o nieregularnym, opływowym kształcie za pomocą płytek jest zadaniem jeszcze bardziej wymagającym niż w odniesieniu do klasycznych wanien prostokątnych. Obecnie jednak nasi klienci równie chętnie i często co na obudowę do wanny narożnej, decydują się także na gotową zabudowę wanny asymetrycznej. Z podobnych względów stanowi ona w tym przypadku zdecydowanie najwygodniejsze i najmniej wymagające rozwiązanie. Gotowa zabudowa wanny akrylowej wybierana jest ponadto do klasycznych, regularnych wanien prostokątnych oraz wanien z drzwiczkami. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz obudowę do wanny prostokątnej, zabudowę do wanny narożnej i obudowę wanny półokrągłej, które dopasujesz do urządzeń o mniejszych i większych rozmiarach. Są to zarówno maskownice (panele) przednie, jak i boczne dostępne w rozmiarach 65 – 190 cm długości oraz 70 – 150 cm szerokości. Możesz dzięki temu starannie zakryć nimi całą powierzchnię wanny wraz z jej krótszymi bokami, uzyskując doskonały efekt wizualny!