poniedziałek - piątek 8:00 do 16:00
pn.-pt. 8:00 do 16:00
ZAKUPY ON-LINE U PRODUCENTA

O nas

   

O Nas

POLIMAT jest firmą rodzinną zatrudniającą 65 pracowników, którzy dzięki swojemu wielkiemu zaangażowaniu, kreatywności i profesjonalizmowi przyczynili się do stałego rozwoju firmy.

Początki firmy POLIMAT sięgają 1991r. kiedy to Pan Roman Brejecki rozpoczął produkcję pierwszych produktów z tworzyw sztucznych w niewielkiej hali.

Dziś POLIMAT jest nowoczesnym, innowacyjnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które w halach o łącznej powierzchni ponad 5.000 m2 zajmuje się produkcją sanitarnych produktów z akrylu przy użyciu najnowszych technologii.

Jakość

Łączymy 30-letnie doświadczenie z nowoczesnym spojrzeniem na prowadzenie biznesu. Wysoka jakość, trwałość i niezawodność naszych produktów to cechy, które ugruntowały naszą pozycję na polskim rynku sanitarnym.

Od początku swojej działalności przykładamy wielką wagę do wyboru najwyższej jakości surowców, produkowanych przy użyciu najlepszych technologii, przez wyselekcjonowanych partnerów z Francji, Włoch, Austrii i Wlk. Brytanii, dlatego marka POLIMAT stała się tak szybko synonimem produktów o wysokiej jakości za korzystną cenę.

Rozwój

Dzięki naszemu prężnie rozwijającemu się działowi eksportu konsekwentnie dążmy do osiągnięcia takiego samego statusu na niezwykle konkurencyjnym europejskim rynku sanitarnym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych nowych klientów zainwestowaliśmy w poszerzenie naszego parku maszynowego, co zaowocowało stworzeniem wielu nowych produktów o szerokiej gamie rozmiarowej.

Naszą misją jest bowiem zapewnienie wszystkim klientom nieograniczonego dostępu do najnowszej oferty, gwarantując jednocześnie efektywny serwis na najwyższym poziomie.

Wierzymy, że produkty marki POLIMAT będą chętnie wybierane i umożliwią także Państwu osiąganie maksymalnej satysfakcji z ich użytkowania.