Infolinia
poniedziałek - piątek 8:00 do 16:00
pn.-pt. 8:00 do 16:00
ZAKUPY ON-LINE U PRODUCENTA

BRODZIKI PÓŁOKRĄGŁE

Wanny coraz częściej odchodzą do lamusa. Obecnie Klienci pragną przede wszystkim szybkich rozwiązań i coraz częściej decydują się na prysznic. Niektórzy, posiadający większą przestrzeń do zagospodarowania lub dwie łazienki, wybierają zarówno prysznic, jaki i wannę. Wanna to najczęściej produkt montowany w łazienkach o charakterze prywatnym, natomiast prysznic doskonale sprawdza się w łazienkach ogólnych.

Nasza firma oferuje Klientom różnego typu wyposażenie łazienkowe charakteryzujące się wyjątkową różnorodnością i bogatym wzornictwem. Naszym atutem jest także najwyższa jakość produktów. Do nich należy między innymi brodzik prysznicowy półokrągły będący alternatywą dla tradycyjnych, kwadratowych brodzików. Brodzik prysznicowy półokrągły nie musi oznaczać nudnego w swym wyrazie wnętrza. Odpowiedni dobór detali sprawi, że stworzona w łazience atmosfera stanie się wyjątkowa.

Brodzik prysznicowy półokrągły z powodzeniem można dostosować kształtem do niewielkich przestrzeni, umieszczając go w narożniku łazienki. Warto go połączyć z okrągłą umywalką i lustrem, kreując w ten sposób niebanalną przestrzeń, która zachwyci mieszkańców i gości.