poniedziałek - piątek 8:00 do 16:00
pn.-pt. 8:00 do 16:00
ZAKUPY ON-LINE U PRODUCENTA

BRODZIKI PÓŁOKRĄGŁE

Wanny choć bardzo cenione, coraz częściej są zastępowane rozwiązaniem prostszym, jakim jest brodzik. Szybki prysznic dla wielu Klientów jest o wiele bardziej atrakcyjny, niż kąpiel w wannie. Niektórzy, posiadający większą przestrzeń do zagospodarowania lub dwie łazienki, wybierają zarówno prysznic, jak i wannę. Wanna najczęściej montowana jest w łazienkach o charakterze prywatnym, natomiast prysznic doskonale sprawdza się w łazienkach ogólnych.

Półokrągłe brodziki prysznicowe

W ofercie Polimat Klienci znajdą ciekawe modele brodzików, charakteryzujące się funkcjonalnością i ciekawym wzornictwem, wykonane z najwyższej jakości akrylu. Brodzik prysznicowy półokrągły będący alternatywą dla tradycyjnych, kwadratowych brodzików. Brodzik półokrągły nie musi oznaczać nudnego w swym wyrazie wnętrza. Odpowiedni dobór detali sprawi, że stworzona w łazience atmosfera stanie się wyjątkowa.

Brodzik półokrągły z powodzeniem można dostosować kształtem do niewielkich przestrzeni, umieszczając go w narożniku łazienki. Warto go połączyć z okrągłą umywalką i lustrem, kreując w ten sposób niebanalną przestrzeń, która zachwyci mieszkańców i gości.

Rozmiary brodzików półokrągłych:

brodziki półokrągłe 80x80 cm, brodziki półokrągłe 90x90 cm, brodziki półokrągłe 100x100 cm