Infolinia
poniedziałek - piątek 8:00 do 16:00
pn.-pt. 8:00 do 16:00
ZAKUPY ON-LINE U PRODUCENTA

BRODZIKI PROSTOKĄTNE

Brodziki prostokątne coraz częściej okazują się dobrym rozwiązaniem dla osób poszukujących nowych form i oryginalnych kształtów. Nowe rozwiązania w naszej przestrzeni sprawiają, że staje się ona bardziej atrakcyjna nie tylko dla gości, ale przede wszystkim dla samych domowników.

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i tworzeniem niebanalnego asortymentu łazienkowego, który z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Oferujemy niecodzienne rozwiązania i nietuzinkową armaturę. Do nich należą także brodziki prostokątne. Pasują one idealnie szczególnie do niezbyt obszernych przestrzeni, dwukolorowych łazienek, tworzonych ze smakiem, w duchu minimalizmu, bądź do nieco odważniejszych pomieszczeń, bazujących na przykład na geometrii. Brodziki prostokątne sprawdzają się doskonale w łazienkowych wnętrzach, w których nie ma miejsca na dużą wannę. W takim przypadku warto zainwestować w nieco mniejsze, ale równie wygodne rozwiązanie. Ten rodzaj armatury jest także doskonałą opcją dla osób posiadających bardzo wąskie, ale długie łazienki. Ten niekonwencjonalny wzór pozwoli zbudować wygodną przestrzeń kąpielową.

Brodziki prostokątne to jeden z najmodniejszych ostatnimi czasy modeli brodzików, chętnie wybierany przez wiele osób chcących zaskoczyć połączeniem klasyki i nowoczesności. Także w naszej ofercie pełnią one niebagatelną rolę.