poniedziałek - piątek 8:00 do 16:00
pn.-pt. 8:00 do 16:00
ZAKUPY ON-LINE U PRODUCENTA

BRODZIKI PROSTOKĄTNE

 


 

Brodzik prostokątny

Kabina prysznicowa na planie prostokąta to dzisiaj jedna z najczęściej wybieranych form strefy kąpielowej. Zainteresowanie brodzikami prostokątnymi nieustannie rośnie, ponieważ zapewniają one wyjątkowy komfort użytkowania i zwiększone możliwości aranżacyjne. Brodziki prysznicowe prostokątne mimo wydłużonego boku i większej powierzchni kąpielowej są bardzo kompaktowe i zgrabne. Brodzik prostokątny to doskonały wybór nie tylko do większych, przestronniejszych łazienek, ale i tych mniejszych. W szczególności wąskich i długich, którym nie odbierze cennych centymetrów i funkcjonalności. Brodziki łazienkowe prostokątne dostępne w poniższej ofercie są produktami tak zróżnicowanymi, aby każdy z naszych Klientów mógł zaprojektować wymarzoną i idealną przestrzeń do relaksujących kąpieli!

Jaki brodzik prysznicowy prostokątny wybrać?

Odpowiedź na to pytanie nie jest sprawą prostą, ponieważ… to wszystko zależy! Od naszych indywidualnych preferencji, metrażu, czy stylu łazienki.

Naszym Klientom proponujemy następujące rodzaje brodzików prostokątnych:

Brodziki prostokątne są również dostępne w wielu nietypowych rozmiarach, dzięki czemu stwarzają ogromne możliwości aranżacyjne. To brodziki długie i szerokie, długie i wąskie, krótkie i szerokie lub krótkie i wąskie. Ich minimalna długość wynosi 90 cm, a maksymalna aż 175 cm!

Osoby, które preferują łazienkę o nowoczesnym, minimalistycznym wyglądzie, wybiorą brodziki prostokątne płytkie – czarne lub białe. Brodziki wysokie prostokątne i głębokie będą natomiast doskonałą alternatywą dla wanny. Nasz komfort kąpieli zwiększą dodatkowo brodziki prostokątne z siedziskiem. Rekomendowane również osobom starszym.

Brodzik prostokątny z akrylu czy kompozytu?

Brodziki prostokątne z naszej oferty to brodziki akrylowe oraz kamienne. Zarówno jeden, jak i drugi materiał wyróżnia się bardzo wysoką jakością i trwałością. Mimo upływu czasu i regularnego użytkowania nie przestaną dlatego wyglądać jak nowe. Akryl i kompozyt mineralny są także higieniczne, niepodatne na rozwój bakterii i żółknięcie. Niewymagająca pielęgnacja pozwoli nam bez większego wysiłku zachować ich doskonały stan. Brodzik prostokątny z akrylu zachwyci nas dodatkowo swoją niewygórowaną w stosunku do jakości ceną. Kamienne brodziki prostokątne, ze względu na naturalny surowiec, który użyto do ich produkcji, są natomiast nieco droższe. Ich ogromna solidność i odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia sprawia jednak, że jest to inwestycja na lata!

Brodziki prostokątne coraz częściej okazują się dobrym rozwiązaniem dla osób poszukujących nowoczesnych form i oryginalnych kształtów. Nowe rozwiązania w naszej przestrzeni sprawiają, że staje się ona bardziej atrakcyjna nie tylko dla gości, ale przede wszystkim dla samych domowników.

Prostokątne brodziki prysznicowe wykonane z akrylu

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i tworzeniem niebanalnego asortymentu łazienkowego, który z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Oferujemy produkty o ciekawym i nowoczesnym designie. Do nich należą  brodziki prostokątne. Pasują one idealnie do niezbyt obszernych przestrzeni, dwukolorowych łazienek, tworzonych ze smakiem, w duchu minimalizmu, bądź do nieco odważniej zaprojektowanych pomieszczeń. Brodziki prostokątne sprawdzają się w łazienkach, w których nie ma miejsca na dużą wannę. W takim przypadku warto zainwestować w nieco mniejsze, ale równie wygodne rozwiązanie. Tego typu brodziki są znakomitym rozwiązaniem dla osób posiadających bardzo wąskie, ale długie łazienki. Praktyczny, prostokątny wzór pozwoli zbudować wygodną przestrzeń kąpielową.

Brodziki prostokątne są modne, praktyczne, chętnie wybierane przez wiele osób chcących zaskoczyć połączeniem klasyki i nowoczesności.

Rozmiary brodzików prostokątnych:

brodziki prostokątne 90x70 cm, brodziki prostokątne 90x75 cm, brodziki prostokątne 90x80 cm, brodziki prostokątne 100x80 cm, brodziki prostokątne 100x90 cm, brodziki prostokątne 110x80 cm, brodziki prostokątne 110x90 cm, brodziki prostokątne 120x80 cm, brodziki prostokątne 120x90 cm, brodziki prostokątne 120x100 cm, brodziki prostokątne 140x70 cm, brodziki prostokątne 140x80 cm, brodziki prostokątne 140x90 cm, brodziki prostokątne 140x100 cm, brodziki prostokątne 160x80 cm, brodziki prostokątne 175x75 cm, brodziki prostokątne 180x80 cm