Infolinia
poniedziałek - piątek 8:00 do 16:00
pn.-pt. 8:00 do 16:00
ZAKUPY ON-LINE U PRODUCENTA

BRODZIKI KWADRATOWE

Brodzik akrylowy kwadratowy KAREN
Cena od : 332,10 zł
Brodzik akrylowy kwadratowy PATIO
Cena od : 378,84 zł

Firma Polimat oferuje brodziki akrylowe - kwadratowe, płytkie, głębokie, z siedziskiem wykonane z akrylu, który jest materiałem łatwym w czyszczeniu. Co ważne, akrylowe ścianki i dno brodzika utrzymują przez długi czas wysoką temperaturę wody, zapewniając tym samym komfort kąpieli. W naszym sklepie są dostępne brodziki akrylowe kwadratowe o wymiarach 70 x 70 cm, 80 x 80 cm oraz 90 x 90 cm.

Brodzik prysznicowy kwadratowy to propozycja dla klientów preferujących klasyczne formy i praktyczne rozwiązania w aranżacji wnętrz. Teraz dzięki zastosowaniu akrylu, brodziki nabierają bardzo nowoczesnego charakteru. Polecamy brodziki kwadratowe z siedziskami. Taki dodatek może podnieść wygodę i bezpieczeństwo kąpieli np. w przypadku osób w podeszłym wieku.

Brodziki akrylowe mogą zostać obudowane panelami wykonanymi z akrylu lub płytkami ceramicznymi. Dla niezdecydowanych w tym względzie klientów, mamy jeszcze jedną propozycję. To fabrycznie połączone z obudową brodziki kompaktowe. Cena tego typu brodzików wynosi ok. 300 złotych w zależności od modelu.