poniedziałek - piątek 8:00 do 16:00
pn.-pt. 8:00 do 16:00
ZAKUPY ON-LINE U PRODUCENTA

BRODZIKI KWADRATOWE

Firma Polimat oferuje brodziki akrylowe - kwadratowe, płytkie, głębokie, z siedziskiem wykonane z najwyższej jakości akrylu, który jest materiałem łatwym w czyszczeniu i nie żółknie. Co ważne, akrylowe ścianki i dno brodzika utrzymują przez pewien czas temperaturę wody, zapewniając tym samym komfort prysznica. W naszym sklepie są dostępne brodziki akrylowe kwadratowe o wymiarach 70 x 70 cm, 80 x 80 cm, 90 x 90 cm oraz 100 x 100 cm.

Kwadratowe brodziki prysznicowe - praktyczne rozwiązanie do łazienki

Brodzik prysznicowy kwadratowy to propozycja dla klientów preferujących klasyczne formy i praktyczne rozwiązania w aranżacji wnętrz. Polecamy brodziki kwadratowe z siedziskami. Taki dodatek może podnieść wygodę i bezpieczeństwo kąpieli np. w przypadku osób w podeszłym wieku.

Brodziki akrylowe mogą zostać obudowane panelami wykonanymi z akrylu lub płytkami ceramicznymi. Dla niezdecydowanych w tym względzie Klientów, mamy jeszcze jedną propozycję. To fabrycznie połączone z obudową brodziki kompaktowe. Cena tego typu brodzików wynosi ok. 300 złotych w zależności od modelu.

Rozmiary brodzików kwadratowych:

brodziki kwadratowe 70x70 cm, brodziki kwadratowe 80x80 cm, brodziki kwadratowe 90x90 cm, brodziki kwadratowe 100x100 cm