Infolinia
poniedziałek - piątek 8:00 do 16:00
pn.-pt. 8:00 do 16:00
ZAKUPY ON-LINE U PRODUCENTA

BRODZIKI

BRODZIKI KWADRATOWE

Firma Polimat oferuje brodziki akrylowe - kwadratowe, płytkie, głębokie, z siedziskiem wykonane z akrylu, który jest materiałem łatwym w czyszczeniu. Co ważne, akrylowe ścianki i dno brodzika utrzymują przez długi czas wysoką temperaturę wody, zapewniając tym samym komfort kąpieli. W naszym sklepie są dostępne brodziki akrylowe kwadratowe o wymiarach 70 x 70 cm, 80 x 80 cm oraz 90 x 90 cm.

Brodzik prysznicowy kwadratowy to propozycja dla klientów preferujących klasyczne formy i praktyczne rozwiązania w aranżacji wnętrz. Teraz dzięki zastosowaniu akrylu, brodziki nabierają bardzo nowoczesnego charakteru. Polecamy brodziki kwadratowe z siedziskami. Taki dodatek może podnieść wygodę i bezpieczeństwo kąpieli np. w przypadku osób w podeszłym wieku.

Brodziki akrylowe mogą zostać obudowane panelami wykonanymi z akrylu lub płytkami ceramicznymi. Dla niezdecydowanych w tym względzie klientów, mamy jeszcze jedną propozycję. To fabrycznie połączone z obudową brodziki kompaktowe. Cena tego typu brodzików wynosi ok. 300 złotych w zależności od modelu.

BRODZIKI PROSTOKĄTNE

Brodziki prostokątne coraz częściej okazują się dobrym rozwiązaniem dla osób poszukujących nowych form i oryginalnych kształtów. Nowe rozwiązania w naszej przestrzeni sprawiają, że staje się ona bardziej atrakcyjna nie tylko dla gości, ale przede wszystkim dla samych domowników.

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i tworzeniem niebanalnego asortymentu łazienkowego, który z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Oferujemy niecodzienne rozwiązania i nietuzinkową armaturę. Do nich należą także brodziki prostokątne. Pasują one idealnie szczególnie do niezbyt obszernych przestrzeni, dwukolorowych łazienek, tworzonych ze smakiem, w duchu minimalizmu, bądź do nieco odważniejszych pomieszczeń, bazujących na przykład na geometrii. Brodziki prostokątne sprawdzają się doskonale w łazienkowych wnętrzach, w których nie ma miejsca na dużą wannę. W takim przypadku warto zainwestować w nieco mniejsze, ale równie wygodne rozwiązanie. Ten rodzaj armatury jest także doskonałą opcją dla osób posiadających bardzo wąskie, ale długie łazienki. Ten niekonwencjonalny wzór pozwoli zbudować wygodną przestrzeń kąpielową.

Brodziki prostokątne to jeden z najmodniejszych ostatnimi czasy modeli brodzików, chętnie wybierany przez wiele osób chcących zaskoczyć połączeniem klasyki i nowoczesności. Także w naszej ofercie pełnią one niebagatelną rolę.

BRODZIKI PÓŁOKRĄGŁE

Wanny coraz częściej odchodzą do lamusa. Obecnie Klienci pragną przede wszystkim szybkich rozwiązań i coraz częściej decydują się na prysznic. Niektórzy, posiadający większą przestrzeń do zagospodarowania lub dwie łazienki, wybierają zarówno prysznic, jaki i wannę. Wanna to najczęściej produkt montowany w łazienkach o charakterze prywatnym, natomiast prysznic doskonale sprawdza się w łazienkach ogólnych.

Nasza firma oferuje Klientom różnego typu wyposażenie łazienkowe charakteryzujące się wyjątkową różnorodnością i bogatym wzornictwem. Naszym atutem jest także najwyższa jakość produktów. Do nich należy między innymi brodzik prysznicowy półokrągły będący alternatywą dla tradycyjnych, kwadratowych brodzików. Brodzik prysznicowy półokrągły nie musi oznaczać nudnego w swym wyrazie wnętrza. Odpowiedni dobór detali sprawi, że stworzona w łazience atmosfera stanie się wyjątkowa.

Brodzik prysznicowy półokrągły z powodzeniem można dostosować kształtem do niewielkich przestrzeni, umieszczając go w narożniku łazienki. Warto go połączyć z okrągłą umywalką i lustrem, kreując w ten sposób niebanalną przestrzeń, która zachwyci mieszkańców i gości.