poniedziałek - piątek 8:00 do 16:00
pn.-pt. 8:00 do 16:00
ZAKUPY ON-LINE U PRODUCENTA

WANNY WOLNOSTOJĄCE 180 CM

 

Wśród dominujących trendów aranżacji łazienkowych na pierwszym miejscu bezsprzecznie klasyfikują się wanny wolnostojące, które coraz to częściej możemy spotkać zarówno w domach, jak i mieszkaniach. Są one uwielbiane i wybierane z kilku zasadniczych powodów, a najważniejszy z nich to oczywiście niepowtarzalny, elegancki wygląd, który nadaje każdej łazience wyjątkowego i luksusowego charakteru. Na dużych i przestronnych powierzchniach znakomicie sprawdzą się obszerne modele, takie jak wanny wolnostojące 180, gwarantujące niezwykle komfortową i odprężającą kąpiel.

 

Wanny wolnostojące 180

 

Wanna wolnostojąca 180 do dużych łazienek

Do niedawna wanny wolnostojące kojarzyły się z niewyobrażalnym luksusem, którego można było doświadczyć jedynie w prawdziwych willach, drogich hotelach lub pałacowych wnętrzach. Co zatem zmieniło się na przestrzeni lat? Obecnie wanny wolnostojące to powszechnie spotykane wyposażenie wielu domów, stanowiące nie tylko miejsce codziennego relaksu po męczącym dniu, ale również designerski i niepowtarzalny dodatek, będący centralnym punktem każdej łazienki. Atrakcyjne ceny sprawiają, że coraz to więcej osób decyduje się na wielkie zamiany: praktyczny prysznic lub standardową wannę zastępują właśnie wannami wolnostojącym. 

Wszyscy właściciele łazienek o pokaźnych wymiarach, a także wielbiciele długiego i relaksującego wylegiwania się w gorącej wodzie nie przejdą obojętnie obok bardzo popularnego modelu, jakim jest wanna wolnostojąca 180x90 oraz wanna wolnostojąca 180x80. Decydując się na taką instalację, należy jednak pamiętać, że wymaga ona odpowiedniej przestrzeni, umożliwiającej swobodne wychodzenie i wchodzenie z każdej strony. Chcąc ustawić wannę wolnostojącą 180 w centralnym punkcie, nasza łazienka powinna mieć minimum 7m2, najlepiej jeśli będzie to jednak około 15m2.

Wanna wolnostojąca 180

Dlaczego warto zdecydować się na wannę wolnostojącą dużą?

Wanny wolnostojące 180 są wyposażeniem bardzo atrakcyjnym wizualnie i stylistycznie, a zarazem trwały, solidnym i długowiecznym. Montaż takiego modelu w swojej łazience z pewnością okaże się dobrym wyborem, którego nie pożałujemy nawet przez chwilę.

Czym wyróżniają się wanny wolnostojące duże?

Wanny wolnostojące

Wanny wolnostojące 180 w ofercie polskiego producenta Polimat

W asortymencie znajdującym się w internetowym sklepie Polimat na naszych Klientów czeka szeroki wybór różnego rodzaju wanien wolnostojących, dopasowanych do wymiarów większości łazienek.

W przestronnych wnętrzach doskonale sprawdzi się przede wszystkim:

Ponadto, posiadamy również modele w mniejszych rozmiarach, dedykowane niewielkim wnętrzom, takim jak łazienki w blokach. Polimat oferuje także wanny w różnych kształtach: prostokątnych, owalnych oraz opływowych asymetrycznych.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam wypracować odpowiednie technologie, dzięki którym nasze produkty nie tylko zachwycają swoją estetyką, ale, co więcej, wiernie służą wszystkim Nabywcom. Do wykonania wanien wolnostojących dużych stosujemy formułę Ideal Smooth Way, która gwarantuje ich gładkość oraz jednolitą strukturę, także w miejscu połączenia z obudową. Zaletą gładkiej powierzchnia jest jej łatwość w utrzymaniu czystości, a ponadto możliwość pełnego delektowania się odprężającą i kojącą kąpielą.

Wanny wolnostojące

Produkując każdy z modeli, dbamy również o to, aby poza perfekcyjną stylistyką odznaczały się one odpowiednią jakością i trwałością. Chcemy bowiem, aby nasze wanny wolnostojące 180 stały się niezawodnym wyposażeniem na długie lata. Do ich wytwarzania wykorzystujemy akryl, pozyskiwany od najlepszych producentów w Unii Europejskiej, wyróżniający się wysoką wytrzymałością oraz niepodatnością na czynniki zewnętrzne. Są to właściwości, które zadowolą nawet bardzo wymagających Użytkowników, stawiających na pierwszym miejscu odpowiednią jakość wybieranych produktów.

Zobacz wszystkie wanny wolnostojące