Infolinia
poniedziałek - piątek 8:00 do 16:00
pn.-pt. 8:00 do 16:00
ZAKUPY ON-LINE U PRODUCENTA

MAŁE WANNY AKRYLOWE

 Mała wanna prostokątna MINI
Cena od : 464,94 zł
 Mała wanna prostokątna CAPRI
Cena od : 482,16 zł

Łazienka jest jednym z najważniejszych pomieszczeń, dlatego musimy zadbać o to, aby była funkcjonalna i umożliwiała użytkowanie każdemu z domowników, również osobom starszym oraz dzieciom. Wejście do wanny nie powinno stanowić problemu dla żadnej z osób, gwarantując tym samym nie tylko wygodę kąpieli, ale również pełne bezpieczeństwo. Wanna dla dziecka musi być mniejsza, szybko się nagrzewać oraz długo utrzymywać odpowiednią temperaturę. Takie są produkty z naszej oferty – wyjątkowo wytrzymałe i spełniające swoją rolę w każdej łazience. Do ich produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości akryl – materiał najlepiej nadający się do tworzenia elementów wyposażenia łazienki.

Wanny nie tylko dla dzieci

Mniejsze wanny dla dzieci to nie tylko propozycja dla najmłodszych, ale także osób starszych. Ten produkt polecamy również do mniejszych łazienek, gdzie zależy nam na zaoszczędzeniu przestrzeni. Wanna jest łatwa w utrzymaniu czystości – standardowe środki przeznaczone do powierzchni akrylowych skutecznie usuną zabrudzenia. Dodajemy je do zamówienia razem z syfonem współgrającym z wyglądem oraz budową całego produktu. Wysokiej jakości akryl spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Kąpiel w wannie dla dziecka będzie komfortowa, a z racji rozmiarów 100x70 cm wygodną pozycję będą mogły przyjąć zarówno młodsze, jak i nieco starsze pociechy.

Elementy wyposażenia niewielkich łazienek

Do wanienki dla dzieci dołączamy również syfon zachowujący doskonałą drożność. W naszej ofercie znajdziesz elementy wyposażenia łazienki, które doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu użytkowym, bez względu na jego wielkość. Nie musisz rezygnować z ulubionej wanny na rzecz prysznica, ponieważ ta z naszej oferty doskonale wkomponuje się w każdą przestrzeń. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i dobrania produktów spełniających Państwa oczekiwania. Wanna dla dziecka sprawi, że maluchy mogą swobodnie korzystać z łazienki, a pomieszczenie nabierze wyjątkowo eleganckiego wyglądu. Jeśli zależy Ci na funkcjonalności i niepowtarzalnym designie, wybierz elementy wyposażenia łazienki z naszej oferty.