poniedziałek - piątek 8:00 do 16:00
pn.-pt. 8:00 do 16:00
ZAKUPY ON-LINE U PRODUCENTA

MAŁE WANNY AKRYLOWE

 Mała wanna prostokątna CAPRI
Cena od : 600,24 zł
 Mała wanna prostokątna MINI
Cena od : 579,33 zł

Łazienka jest jednym z najważniejszych pomieszczeń, dlatego musimy zadbać o to, aby była funkcjonalna i umożliwiała użytkowanie każdemu z domowników, również osobom starszym oraz dzieciom. Wejście do wanny nie powinno stanowić problemu dla żadnej z osób, gwarantując tym samym nie tylko wygodę kąpieli, ale również pełne bezpieczeństwo. Wanna dla dziecka powinna być mniejsza, szybko się nagrzewać oraz długo utrzymywać odpowiednią temperaturę. Takie są produkty z naszej oferty – wyjątkowo wytrzymałe i spełniające swoją rolę w każdej łazience. Do ich produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości akryl.

Wanny nie tylko dla dzieci

Mniejsze wanny dla dzieci to nie tylko propozycja dla najmłodszych, ale także osób starszych. Ten produkt polecamy również do mniejszych łazienek, w których zależy nam na zaoszczędzeniu przestrzeni. Wanna jest łatwa w utrzymaniu czystości – standardowe środki przeznaczone do powierzchni akrylowych skutecznie usuną zabrudzenia. Środek czyszczący wraz z syfonem dodajemy do zamówienia.

Kąpiel w wannie dla dziecka będzie komfortowa, a z racji rozmiarów 100x70 cm przyjemną kąpielą będą mogły się cieszyć zarówno młodsze, jak i nieco starsze pociechy.

Elementy wyposażenia niewielkich łazienek

Dla klientów kupujących na naszej stronie internetowej do wanny dla dzieci dołączamy syfon oraz środek czyszczący. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i dobrania produktów spełniających Państwa oczekiwania. Wanna dla dziecka sprawi, że maluchy mogą swobodnie korzystać z łazienki, a pomieszczenie nabierze wyjątkowo eleganckiego wyglądu. Jeśli zależy Ci na funkcjonalności i niepowtarzalnym designie, wybierz produkty z naszej oferty.