poniedziałek - piątek 8:00 do 16:00
pn.-pt. 8:00 do 16:00
ZAKUPY ON-LINE U PRODUCENTA

Wanna z drzwiami dla seniora VOVO 140 x 70 cm

Ocena: 6.0   (12)
Symbol 00276
Materiał Akryl
Długość 140 cm
Szerokość 70 cm
Głębokość 46 cm
Pojemność ok. 140 l
Rodzaj dna gładkie
Średnica odpływu 50 mm
Kształt prostokątne
Producent Polimat
Termin realizacji 15 dni roboczych
Dostępność:
Produkt dostępny
Cena:
5 254,56 zł
Rata Raty PayUjuż od
Dodaj szt.
Dobierane do zestawu

Opis produktu
Wanna prostokątna z obudową

Wanna z drzwiami VOVO 140 x 70 cm

Wanna prostokątna z drzwiami o najwyższej jakości, szybko się rozgrzewająca, utrzymująca temperaturę wody. 

Wyjmowane siedzisko podwyższa komfort korzystania z wanny akrylowej.

Szczelne boczne drzwiczki ułatwiają samodzielne korzystanie z wanny prostokątnej podczas kąpieli przez osoby starsze i niepełnosprawne

W zestawie stelaż. Dla Klientów kupujących na naszej stronie internetowej syfon oraz środek czyszczący gratis.

Wanna prostokątna 140x70

UWAGA! 

W przypadku zamówienia wanny akrylowej z drzwiami oraz panelu przedniego panel ten jest mocowany na stałe do wanny na etapie produkcji. Nie ma możliwości dokupienia panelu do zakupionej wcześniej wanny.
Panele dobierane są indywidualnie do zestawu (panel można zakupić jedynie w momencie zakupu wanny), znajdziecie je poniżej opisu.
Model tej wanny prostokątnej nie posiada górnego przelewu!

Na zamówienie,  czas oczekiwania 15 dni roboczych

CENA WANNY BEZ OBUDOWY.

Dobierane do zestawu
 
Obudowa akrylowa do wanny VOVO - panel przedni 140 cm CZARNY   Obudowa akrylowa do wanny VOVO - panel przedni 140 cm CZARNY
2 092,23 zł
 
Syfon brodzikowy ANI Plast klik-klak ø50   Syfon brodzikowy ANI Plast klik-klak ø50
111,93 zł
 
Obudowa akrylowa do wanny VOVO - panel przedni 140 cm biały   Obudowa akrylowa do wanny VOVO - panel przedni 140 cm biały
1 394,82 zł
 
Obudowa akrylowa do wanny AVO i VOVO - panel boczny 70x54 cm CZARNY   Obudowa akrylowa do wanny AVO i VOVO - panel boczny 70x54 cm CZARNY
555,96 zł
 
Obudowa akrylowa do wanny AVO i VOVO - panel boczny 70x54 cm biały   Obudowa akrylowa do wanny AVO i VOVO - panel boczny 70x54 cm biały
370,23 zł
 
Uchwyt do wanny   Uchwyt do wanny
152,52 zł
 
Pliki do pobrania

Najwyższa jakość akrylu


Produkty akrylowe POLIMAT cechuje wytrzymałość i trwałość. Powierzchnia naszych wanien i brodzików jest wyjątkowo gładka, w jednolitej śnieżnobiałej barwie ponieważ surowiec do produkcji naszych modeli pozyskujemy od najlepszych europejskich producentów!

Miękko wyprofilowane krawędzie i zagięcia wpływają korzystnie na komfort korzystania z wanny czy brodzika, a kolejną zaletą tworzywa jest jego lekkość.

Produkty akrylowe długo utrzymują temperaturę wody, co jest szczególnie ważne podczas kąpieli. Wiele osób lubi korzystać z dłuższych, gorących kąpieli, a dolewanie wody tylko rozprasza relaks. Ponadto jest to oszczędność wody i energii!

Wanna akrylowa
Wanna prostokątna do zabudowy

Nie 2, nie 5, a 10 LAT GWARANCJI POLIMAT


Znamy jakość naszych produktów, czego potwierdzeniem jest 10 letni okres gwarancji! Najwyższy poziom produkowanych przez nas wanien i brodzików jest priorytetem naszej marki.

Dowodem spełniania światowych standardów jest posiadany przez nas certyfikat ISO 9001:2015 oraz liczne nagrody potwierdzające jakość POLIMAT!

Decydując się na produkty akrylowe z kolekcji POLIMAT, zyskujesz pełną gwarancję, że każda kąpiel będzie dla Ciebie przyjemnością. To jednorazowa inwestycja, którą z pewnością docenisz już po pierwszej kąpieli.

Produkty POLIMAT produkowane są w Polsce!

Polimat jest polskim producentem, łączącym 30-letnie doświadczenie z nowoczesnym spojrzeniem na prowadzenie biznesu. Jest innowacyjnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które zajmuje się produkcją sanitarnych produktów z akrylu.

Przykładamy wielką wagę do wyboru najwyższej jakości surowców, produkowanych przy użyciu najlepszych technologii, przez wyselekcjonowanych partnerów z Francji, Włoch, Austrii i Wielkiej Brytanii.

Nasze wieloletnie doświadczenie, staranne wykonanie i dbałość o nowoczesny design gwarantują dobrą jakość produkowanych przez nas wanien, brodzików!

Wanna akrylowa z obudową

Wanny prostokątne z obudową

Wanna prostokątna wolnostojąca