Infolinia
poniedziałek - piątek 8:00 do 16:00
pn.-pt. 8:00 do 16:00
ZAKUPY ON-LINE U PRODUCENTA

Wanna z drzwiami dla seniora AVO 140 x 70 cm

Ocena: 6.0   (12)
Symbol 00306
Długość 140 cm
Szerokość 70 cm
Głębokość 46 cm
Pojemność ok. 140 l
Rodzaj dna gładkie
Średnica odpływu 50 mm
Kształt prostokątne
Producent Polimat
Dostępność:
Produkt dostępny
Cena:
3 939,69 zł
Rata Raty PayUjuż od
Dodaj szt.

Opis produktu
Wanna prostokątna z obudową

Wanna z drzwiami AVO 140 x 70 cm

Wanna prostokątna z drzwiami o najwyższej jakości, szybko się rozgrzewająca, utrzymująca temperaturę wody. 

Wyjmowane siedzisko podwyższa komfort korzystania z wanny akrylowej.

Szczelne boczne drzwiczki ułatwiają samodzielne korzystanie z wanny prostokątnej podczas kąpieli przez osoby starsze i niepełnosprawne

W zestawie stelaż. Dla Klientów kupujących na naszej stronie internetowej syfon oraz środek czyszczący gratis.

UWAGA! W przypadku zamówienia wanny akrylowej oraz panelu przedniego, panel ten jest mocowany na stałe do wanny na etapie produkcji.

Model tej wanny prostokątnej nie posiada górnego przelewu!

UWAGA: termin realizacji zamówienia to ok. 21 dni roboczych.

Wanna prostokątna 140x70

Najwyższa jakość akrylu


Produkty akrylowe POLIMAT cechuje wytrzymałość i trwałość.
Powierzchnia naszych wanien, brodzików i zlewozmywaków jest wyjątkowo gładka, w jednolitej śnieżnobiałej barwie ponieważ surowiec do produkcji naszych modeli pozyskujemy od najlepszych europejskich producentów!

Miękko wyprofilowane krawędzie i zagięcia wpływają korzystnie na komfort korzystania z wanny, brodzika czy zlewozmywaka, a kolejną zaletą tworzywa jest jego lekkość.

Produkty akrylowe długo utrzymują temperaturę wody, co jest szczególnie ważne podczas kąpieli. Wiele osób lubi korzystać z dłuższych, gorących kąpieli, a dolewanie wody tylko rozprasza relaks. Ponadto jest to oszczędność wody i energii!
Wanna akrylowa
Wanna prostokątna do zabudowy

Nie 2, nie 5, a 10 LAT GWARANCJI POLIMAT


Znamy jakość naszych produktów, czego potwierdzeniem jest 10 letni okres gwarancji! Najwyższy poziom produkowanych przez nas wanien, brodzików i zlewozmywaków jest priorytetem naszej marki.

Dowodem spełniania światowych standardów jest posiadany przez nas certyfikat ISO 9001:2015 oraz liczne nagrody potwierdzające jakość POLIMAT!

Decydując się na produkty akrylowe z kolekcji POLIMAT, zyskujesz pełną gwarancję, że każda kąpiel będzie dla Ciebie przyjemnością. To jednorazowa inwestycja, którą z pewnością docenisz już po pierwszej kąpieli.

Produkty POLIMAT produkowane są w Polsce!


Polimat jest polskim producentem, łączącym prawie 30-letnie doświadczenie z nowoczesnym spojrzeniem na prowadzenie biznesu. Jest innowacyjnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które zajmuje się produkcją sanitarnych produktów z akrylu.

Przykładamy wielką wagę do wyboru najwyższej jakości surowców, produkowanych przy użyciu najlepszych technologii, przez wyselekcjonowanych partnerów z Francji, Włoch, Austrii i Wielkiej Brytanii.

Nasze wieloletnie doświadczenie, staranne wykonanie i dbałość o nowoczesny design gwarantują dobrą jakość produkowanych przez nas wanien, brodzików i zlewozmywaków!

Wanna akrylowa z obudową

Wanny prostokątne z obudową

Wanna prostokątna wolnostojąca

Dobierane do zestawu
 
Obudowa akrylowa do wanny AVO - panel przedni 140 cm biały   Obudowa akrylowa do wanny AVO - panel przedni 140 cm biały
1 098,39 zł
 
Obudowa akrylowa do wanny AVO - panel przedni 140 cm CZARNY   Obudowa akrylowa do wanny AVO - panel przedni 140 cm CZARNY
1 646,97 zł
 
Obudowa akrylowa do wanny AVO i VOVO - panel boczny 70x54 cm CZARNY   Obudowa akrylowa do wanny AVO i VOVO - panel boczny 70x54 cm CZARNY
397,29 zł
 
Obudowa akrylowa do wanny AVO i VOVO - panel boczny 70x54 cm biały   Obudowa akrylowa do wanny AVO i VOVO - panel boczny 70x54 cm biały
264,45 zł
 
Syfon brodzikowy ANI Plast klik-klak ø50   Syfon brodzikowy ANI Plast klik-klak ø50
76,26 zł
 
Uchwyt do wanny   Uchwyt do wanny
103,32 zł