poniedziałek - piątek 8:00 do 16:00
pn.-pt. 8:00 do 16:00
ZAKUPY ON-LINE U PRODUCENTA

Informacje i porady

Łazienka dla osób starszych lub niepełnosprawnych

W maju obchodzimy dzień walki z dyskryminacją osób niepełnosprawnych. Ten dzień ma nam uświadomić, z jakimi barierami codziennie spotykają się ludzie niepełnosprawni ruchowo i co możemy zrobić, aby ułatwić im życie.
Czytaj całość

Wysokość wanny. Jaka będzie odpowiednia?

Jeżeli zdecydowaliśmy się na wannę w naszej łazience, to właśnie ona stanowi jeden z podstawowych warunków komfortowego korzystania z całej przestrzeni łazienkowej. Radzimy, co należy zrobić, aby wyżej wymieniony warunek spełnić.
Czytaj całość

Ranking najchętniej kupowanych wanien marki Polimat według sklepu ŁazienkiABC.pl

Wybór odpowiedniej wanny nie jest łatwy. Istotną kwestią będzie nie tylko kształt i jej wielkość, ale również jakość wykonania. Sprawdź najbardziej popularne modele w sklepie ŁazienkiABC.pl i wybierz wannę dla siebie!
Czytaj całość

Jaka wanna wolnostojąca? Jaką wybrać?

Wanna wolnostojąca to znakomita ozdoba każdej łazienki, która całkowicie odmienia jej charakter.
Czytaj całość

Wanna wolnostojąca - wymiary, szerokość, wysokość, waga

Elegancka wanna wolnostojąca to sposób na stworzenie luksusowej łazienki, zachęcającej do długich, odprężających i regenerujących kąpieli w zaciszu własnego domu.
Czytaj całość

Wanna wolnostojąca w bloku

Łazienki w blokach nie należą do najprzestronniejszych, dlatego też ich właściciele w wielu przypadkach mają zdecydowanie mniejsze możliwości wyboru armatury, jak i usytuowania podstawowych sprzętów na dostępnej powierzchni.
Czytaj całość
1 2 3 4 5