poniedziałek - piątek 8:00 do 16:00
pn.-pt. 8:00 do 16:00
ZAKUPY ON-LINE U PRODUCENTA

Ranking najchętniej kupowanych wanien marki Polimat według sklepu ŁazienkiABC.pl

Wybór odpowiedniej wanny nie jest łatwy. Istotną kwestią będzie nie tylko kształt i jej wielkość, ale również jakość wykonania. Sprawdź najbardziej popularne modele w sklepie ŁazienkiABC.pl i wybierz wannę dla siebie!

Wanny wolnostojące Polimat – wygodne i efektowne

Nie da się ukryć, że wanny wolnostojące prezentują się nie tylko nowocześnie, ale również ponadczasowo. Wykonane z najwyższej jakości akrylu zapewniają wieloletnią wytrzymałość oraz wygodę podczas użytkowania.

Ciekawą propozycją jest wanna Polimat Zoe, która zachwyca niebanalnym kształtem i efektowną kolorystyką. Dostępna w kilku wariantach świetnie wpisuje się w obecne trendy. Wanna Zoe będzie idealnym wyborem do wnętrz w stylu glamour.

Wanna wolnostojąca UZO to kolejna propozycja marki Polimat, wobec której nie można przejść obojętnie. Symetryczny model sprawdzi się w nowocześnie zaaranżowanych wnętrzach, w których dominuje minimalizm i harmonia. Wanna UZO występuje w kilku wariantach kolorystycznych, które z łatwością dopasujesz do własnej aranżacji.

Wanny przyścienne – prostota w nowoczesnym wydaniu

Równie dużą popularnością cieszą się wanny przyścienne. Dzięki możliwości montażu w najbardziej korzystnym miejscu, zyskasz funkcjonalne i efektowne wnętrze. Niebanalny design tego rodzaju modeli pozwoli stworzyć stylową i funkcjonalną łazienkę, która mimo upływu lat zachowa swój atrakcyjny wygląd. Wspomniane wanny produkowane są z najwyższej jakości akrylu, który szybko się nagrzewa i utrzymuje pożądaną temperaturę wody.

Wanna Polimat Capri sprawdzi się w niedużych łazienkach. Jej ergonomiczny kształt nie wpłynie na obniżenie komfortu użytkowania wnętrza i w zależności od wybranego wariantu pozwoli zachować w pomieszczeniu możliwie największą powierzchnię użytkową. 

Wanny Polimat VOVO oraz Polimat AVO posiadające wygodne drzwi są idealnym rozwiązaniem dla osób starszych i niepełnosprawnych. Wygoda, jaką zapewniają tego rodzaju modele pozwala osobom schorowanym zachować zdecydowanie więcej samodzielności i ułatwić codzienną higienę. W zależności od potrzeb użytkownika istnieje możliwość wyjęcia dedykowanego siedziska i tym samym otrzymanie nieco więcej miejsca.

Wanna Polimat Mini to propozycja, która sprawdzi się w przypadku posiadania potomstwa. Niewielki gabaryt tego rodzaju wanny pozwala na jej montaż w każdej łazience – nawet we wnętrzu z ograniczonym metrażem.

Jeśli układ Twojej łazienki jest nietypowy, odpowiednim wyborem będzie Polimat wanna asymetryczna (np. SELENA lub FRIDA). Tego rodzaju model zapewni wygodę podczas kąpieli oraz nie wpłynie na obniżenie funkcjonalności wnętrza. Mimo nietypowego kształtu możliwy jest montaż parawanu nawannowego. Nie da się ukryć, że wanna Polimat będzie inwestycją, z której z pewnością będziesz zadowolony.

Wanny Polimat nie od dzisiaj cieszą się uznaniem klientów. Wykorzystywany podczas produkcji wysokiej jakości akryl zapewnia wieloletnią wytrzymałość i odpowiednią temperaturę podczas kąpieli. Oferowane przez markę Polimat wanny wyróżniają się nie tylko atrakcyjnym designem, ale również innowacyjnymi rozwiązaniami, które ułatwiają osobom starszym i niepełnosprawnym wykonywanie codziennych czynności. Regularnie poszerzana oferta Polimat jest odpowiedzią na zmieniające się trendy i zapotrzebowanie branży wnętrzarskiej. Warto również wspomnieć, że na wanny wolnostojące producent oferuje aż 15 lat gwarancji.

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem marki POLIMAT – polskiego producenta najwyższej jakości wanien i brodzików z akrylu.        

Artykuł powstał w ramach współpracy marki POLIMAT ze sklepem internetowym www.lazienkiabc.pl