poniedziałek - piątek 8:00 do 16:00
pn.-pt. 8:00 do 16:00
ZAKUPY ON-LINE U PRODUCENTA

Czy wanna wolnostojąca jest praktyczna?

To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy, którzy zastanawiają się nad jej montażem w swojej łazience. Mamy nadzieję, że już za chwilę rozwiejemy wszelkie wątpliwości i przekonamy do tego rozwiązania osoby niezdecydowane!

Wanna wolnostojąca w przestronnych, jak i mniejszych łazienkach

Wanna wolnostojąca to przede wszystkim doskonała alternatywa dla klasycznych przyściennych modeli w zabudowie. Chcąc najlepiej oddać jej luksusowy i pełen gracji charakter, powinniśmy usytuować ją na środku naszej łazienki lub w takiej odległości od ścian, aby umożliwić swobodny dostęp z każdej strony. W ten sposób wyeksponujemy jej formę, a przy tym zachowamy pełną funkcjonalność.

Nie oznacza to jednak, że wanny wolnostojące sprawdzą się tylko w łazienkach o zwiększonym metrażu. Bez obaw możemy wstawić je do mniejszych pomieszczeń, na przykład w bloku. W tym przypadku zamiast największych z dostępnych modeli zdecydujmy się na ich odpowiedników stworzonych z myślą właśnie o niewielkich wnętrzach. Dokonując wyboru armatury łazienkowej, pamiętajmy także, aby nie doprowadzić do nieestetycznego zagracenia dostępnej przestrzeni. Jeśli zatem wanna stanie się głównym elementem naszej łazienki to oczywiście, będzie wtedy praktyczna. Jak zatem widać, wanny wolnostojące wbrew pozorom dają nam szerokie możliwości aranżacyjne!

Wanny wolnostojące praktyczne

 

Wanny wolnostojące do łazienek nowoczesnych i glamour

Co jeszcze decyduje o tym, czy wanna wolnostojąca jest praktyczna? Poza dostępnością w wielu wymiarach jest to także szeroka gama barw oraz kształtów głównej misy.

Obecnie mimo wciąż ogromnej popularności wanien wolnostojących wybarwionych w bieli, z łatwością znajdziemy modele wykonane w innych kolorach, takich jak szarość, czerwień, grafit, czy też róż. Co więcej, producenci oferują nam również spory wybór fantazyjnych kształtów, sprawiających, że każda wanna wolnostojąca prezentuje się niezwykle szykownie i elegancko! Zwolennicy klasycznych rozwiązań mogą wybierać pomiędzy regularnymi bryłami, takimi jak prostokąt lub gładki owal, które doskonale wpasują się w wystrój nowoczesnych łazienek. Dekoracyjne i niestandardowe formy to z kolei idealny wybór do przestrzeni klasycznej lub urządzonej w popularnym stylu glamour.

 


 

Wszystko, co warto wiedzieć o wannach wolnostojących