Infolinia
poniedziałek - piątek 8:00 do 16:00
pn.-pt. 8:00 do 16:00
ZAKUPY ON-LINE U PRODUCENTA

Akrylowe wanny prostokątne

Silikon i akryl mają obecnie bardzo szerokie zastosowanie w przemyśle. Już jakiś czas temu wkroczyły do kuchni i łazienek.

Obecnie, wanny akrylowe to coraz częściej wybierane przez Klientów produkt. Zawdzięczają to swoim unikalnym cechom - wytrzymałości i doskonałemu wyglądowi. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się także wanny akrylowe pod zabudowę.

Nasza firma produkuje najwyższej jakości wanny akrylowe pod zabudowę – dbamy o to, aby charakteryzowały się niebanalnym szykiem i wygodą użytkowania. W ofercie naszej firmy Klienci znajdą również atrakcyjne wanny prostokątne z obudową.

Wanny prostokątne z obudową oraz wszelkiego rodzaju wanny akrylowe pod zabudowę to najlepsze produkty dla osób ceniących sobie długie, relaksujące kąpiele. Co więcej, wszystkie wanny akrylowe, w tym także wanna prostokątna z obudową z akrylu, są o wiele bardziej wytrzymałe i atrakcyjne oraz perfekcyjnie wyglądają w każdej przestrzeni. Armatura akrylowa sprawia, że łazienka zyskuje blask i dosłownie wygląda olśniewająco. Wanny akrylowe to zatem połączenie szyku, klasy i funkcjonalności na bardzo długie lata.