poniedziałek - piątek 8:00 do 16:00
pn.-pt. 8:00 do 16:00
ZAKUPY ON-LINE U PRODUCENTA

Informacje i porady

Dlaczego warto wybierać wyroby akrylowe?

Wielbiciele długich kąpieli, nie wyobrażają sobie łazienki bez pięknej, komfortowej wanny. Dlatego przy wyborze odpowiedniego wyposażenia pojawia się pytanie, jaką wannę wybrać?
Czytaj całość

Łazienka z prysznicem. Na co zwrócić uwagę?

Urządzanie łazienki bywa wyzwaniem ponieważ poza oczywistą funkcją użytkową, powinna ona być estetyczna i dawać nam codziennie radość i energię. Dotyczy to zarówno mniejszych, jak i większych powierzchni. Jeżeli zdecydowaliśmy się na łazienkę z prysznicem
Czytaj całość

Wanna wolnostojąca w mniejszej łazience

Wanny wolnostojące stanowią nie tyko znakomitą propozycję dla wymagających miłośników kąpieli, ale również ważny element aranżacyjny dla osób poszukujących wyszukanej estetyki. Dzięki nim możemy bardziej funkcjonalnie zagospodarować przestrzeń łazienki.
Czytaj całość

Wanny z drzwiami dla osób starszych i niepełnosprawnych

Łazienka to jedno z ważniejszych pomieszczeń w naszym domu. Niestety bardzo często ze względu na wiek użytkowników wymaga ona wielu dostosowań. Statystyki wykazują, iż prawie 50% wypadków osób starszych ma miejsce w domu.
Czytaj całość

Pielęgnacja wyrobów akrylowych

Wanny i brodziki należące do produktów akrylowych wymagają odpowiednich zasad użytkowania oraz właściwych sposobów pielęgnacji, dbania o ich czystość, stosowania odpowiednich do tych powierzchni środków czystości.
Czytaj całość

W tym roku czerń została odczarowana

Nadaje ona wnętrzom szlachetności, tajemniczości i luksusu!
Czytaj całość
2 3 4 5 6