poniedziałek - piątek 8:00 do 16:00
pn.-pt. 8:00 do 16:00
ZAKUPY ON-LINE U PRODUCENTA

Informacje i porady

CIEKAWE POMYSŁY NA REMONT ŁAZIENKI

Remont łazienki, brzmi poważnie! Od razu kojarzy się nam z co najmniej kilkudniowym bałaganem w całym domu lub mieszkaniu. Nasz temat dotyczy przede wszystkim sprytnych pomysłów na zmianę, niekoniecznie rewolucyjną.
Czytaj całość

JAKIE AKCESORIA ŁAZIENKOWE?

Urządzając łazienkę, zastanawiamy się często nad doborem właściwych akcesoriów łazienkowych. Wielkość łazienki, styl, kolor i funkcjonalność są najbardziej istotne przy ich wyborze.
Czytaj całość

Wanna wolnostojąca - wady i zalety

Wanna wolnostojąca to obowiązkowy element wyposażenia łazienki wszystkich miłośników relaksujących, gorących i długich kąpieli.
Czytaj całość

Łazienkowe trendy 2022

Ostatnie lata pokazały nam, jak ważne jest utrzymanie czystości w przestrzeniach, z których korzystamy na co dzień. Utrzymanie higieny w przestrzeni łazienkowej jest tutaj niezwykle istotne.
Czytaj całość

Wanny z drzwiami dla osób starszych i niepełnosprawnych

Łazienka to jedno z ważniejszych pomieszczeń w naszym domu. Niestety bardzo często ze względu na wiek użytkowników wymaga ona wielu dostosowań. Statystyki wykazują, iż prawie 50% wypadków osób starszych ma miejsce w domu.
Czytaj całość

Wysokość wanny. Jaka będzie odpowiednia?

Jeżeli zdecydowaliśmy się na wannę w naszej łazience, to właśnie ona stanowi jeden z podstawowych warunków komfortowego korzystania z całej przestrzeni łazienkowej. Radzimy, co należy zrobić, aby wyżej wymieniony warunek spełnić.
Czytaj całość
1 2 3 4 5