poniedziałek - piątek 8:00 do 16:00
pn.-pt. 8:00 do 16:00
ZAKUPY ON-LINE U PRODUCENTA

Informacje i porady

Długość wanny, a wzrost - jak dobrać rozmiar wanny do wzrostu?

Podczas wyboru idealnej wanny do łazienki staniemy przed wieloma dylematami. Czy ma to być wanna wolnostojąca, a może przyścienna? Akrylowa, metalowa, czy żeliwna? Jaki powinna mieć kolor?
Czytaj całość

Pojemność wanny – ile litrów wody ma wanna?

Ile litrów ma wanna? Osoby, które właśnie projektują łazienkę i wciąż rozważają, czy lepszym wyborem będzie wanna, czy jednak prysznic, zazwyczaj dokładnie analizują zalety i wady jednego, jak i drugiego rozwiązania.
Czytaj całość

Kąpiel w wannie w czasie burzy - czy można się kąpać?

Burza zdecydowanie nie należy do bezpiecznych zjawisk meteorologicznych. Szczególnie duże zagrożenie stwarza ona dla osób przebywających wtedy na zewnątrz. Czy jednak będąc w budynku, możemy czuć się bezpiecznie?
Czytaj całość

Kąpiel w wannie - 10 pomysłów na relaksującą kąpiel

Długa, relaksująca kąpiel w wannie jest dla wielu z nas ulubioną formą wypoczynku. Po ciężkim dniu pracy zanurzenie się w gorącej wodzie może mieć zbawienny wpływ na nasze samopoczucie oraz zdrowie.
Czytaj całość

Jaka temperatura wody do kąpieli noworodka? Sprawdź.

Pierwsza kąpiel noworodka może być nieco stresująca dla wielu rodziców, mimo wcześniejszego przygotowania się do tej czynności w szkole rodzenia, czy podpatrywania, jak wykonują ją inni.
Czytaj całość

Kąpać czy kompać? Znamy odpowiedź

Język polski zdecydowanie nie należy do najprostszych z języków, a popełnienie błędu może zdarzyć się absolutnie każdemu z nas. Jedną z często pojawiających się wątpliwości jest m.in. tytułowe „kąpać czy kompać”. Wyjaśniamy, którą z powyższych form uznaje
Czytaj całość
1 2 3 4 5