poniedziałek - piątek 8:00 do 16:00
pn.-pt. 8:00 do 16:00
ZAKUPY ON-LINE U PRODUCENTA

Informacje i porady

Ranking najchętniej kupowanych wanien marki Polimat według sklepu ŁazienkiABC.pl

Wybór odpowiedniej wanny nie jest łatwy. Istotną kwestią będzie nie tylko kształt i jej wielkość, ale również jakość wykonania. Sprawdź najbardziej popularne modele w sklepie ŁazienkiABC.pl i wybierz wannę dla siebie!
Czytaj całość

Wanna wolnostojąca - wady i zalety

Wanna wolnostojąca to obowiązkowy element wyposażenia łazienki wszystkich miłośników relaksujących, gorących i długich kąpieli.
Czytaj całość

Jaka wanna wolnostojąca? Jaką wybrać?

Wanna wolnostojąca to znakomita ozdoba każdej łazienki, która całkowicie odmienia jej charakter.
Czytaj całość

Wanna wolnostojąca w bloku

Łazienki w blokach nie należą do najprzestronniejszych, dlatego też ich właściciele w wielu przypadkach mają zdecydowanie mniejsze możliwości wyboru armatury, jak i usytuowania podstawowych sprzętów na dostępnej powierzchni.
Czytaj całość

Czy wanna wolnostojąca jest praktyczna?

To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy, którzy zastanawiają się nad jej montażem w swojej łazience. Mamy nadzieję, że już za chwilę rozwiejemy wszelkie wątpliwości i przekonamy do tego rozwiązania osoby niezdecydowane!
Czytaj całość

Jaka bateria do wanny wolnostojącej?

Jaka bateria do wanny wolnostojącej będzie najlepsza? Przed montażem wymarzonej wanny w naszej łazience powinniśmy zapoznać się z dostępnymi na rynku propozycjami. Jakie rozwiązania oferują nam zatem producenci?
Czytaj całość
1 2 3 4 5