poniedziałek - piątek 8:00 do 16:00
pn.-pt. 8:00 do 16:00
ZAKUPY ON-LINE U PRODUCENTA

Informacje i porady

Mała łazienka z wanną

Masz niewielką łazienkę. Twoim marzeniem jest posiadanie w niej wanny. Zastanawiasz się, czy mała łazienka z wanną sprawdzi się, czy jest to trafiony pomysł?
Czytaj całość

Jaka temperatura wody do kąpieli w wannie? Sprawdź.

Długa kąpiel w wannie pod koniec intensywnego i męczącego dnia to idealny sposób na chwile zasłużonego relaksu i odprężenia.
Czytaj całość

Kąpiel w wannie – sennik

Sen, w którym pojawia się motyw kąpieli w wannie, możemy interpretować na wiele różnych sposobów. Aby jak najdokładniej i najtrafniej przypisać mu określone znaczenie, musimy przypomnieć sobie jednak wszystkie towarzyszące mu szczegóły.
Czytaj całość

Jak udrożnić odpływ w wannie?

Czym udrożnić odpływ wanny? To pytanie, które większość z nas zadaje sobie najczęściej wtedy, gdy odpływ zdążył zatkać się w sposób całkowity. Nie jest to jednak poważny i niemożliwy do rozwiązania problem.
Czytaj całość

Kąpać czy kompać? Znamy odpowiedź

Język polski zdecydowanie nie należy do najprostszych z języków, a popełnienie błędu może zdarzyć się absolutnie każdemu z nas. Jedną z często pojawiających się wątpliwości jest m.in. tytułowe „kąpać czy kompać”. Wyjaśniamy, którą z powyższych form uznaje
Czytaj całość

Jaka temperatura wody do kąpieli noworodka? Sprawdź.

Pierwsza kąpiel noworodka może być nieco stresująca dla wielu rodziców, mimo wcześniejszego przygotowania się do tej czynności w szkole rodzenia, czy podpatrywania, jak wykonują ją inni.
Czytaj całość
1 2 3 4 5