poniedziałek - piątek 8:00 do 16:00
pn.-pt. 8:00 do 16:00
ZAKUPY ON-LINE U PRODUCENTA

BRODZIKI KWADRATOWE 90 x 90 CM

Elegancja w łazience to nie wymysł – Polimat sprawia, że staje się ona rzeczywistością, i to zupełnie niedrogo. Doskonały przykład w tej kwestii stanowią brodziki kwadratowe 90x90 cm, wygodne i ekskluzywne zarazem. To modele należące do największych w naszej ofercie. Polecamy je do przestronnych łazienek jako designerski, a przy tym niezwykle funkcjonalny element wyposażenia. Doskonale sprawdzają się we wnętrzach klasycznych oraz nowoczesnych – w zależności od tego, na który model się zdecydujesz.

Akrylowe brodziki 90x90 cm

Wśród wielu dostępnych modeli znajdują się brodziki prysznicowe 90x90 cm płytkie, głębokie, z siedziskiem lub bez, posadzkowe, kompaktowe i pod obudowę. Sposób montażu daje szerokie pole manewru, jeśli chodzi o efekt, jaki chcemy uzyskać we wnętrzu. Dwie opcje kolorystyczne – biel oraz czerń – pozwalają na satysfakcjonujące urządzenie nawet najbardziej nietypowej przestrzeni łazienkowej. Brodziki 90x90 kwadratowe wyróżniają się wysoką jakością wykonania, co przekłada się na komfort ich użytkowania.

Rozmiary brodzików kwadratowych:

brodziki kwadratowe 70x70 cm, brodziki kwadratowe 80x80 cm, brodziki kwadratowe 90x90 cm, brodziki kwadratowe 100x100 cm