poniedziałek - piątek 8:00 do 16:00
pn.-pt. 8:00 do 16:00
ZAKUPY ON-LINE U PRODUCENTA

BRODZIKI KWADRATOWE 80 x 80 CM

Mnogość wyboru to jeden z atutów naszego asortymentu. Znalazły się w nim także brodziki kwadratowe 80x80 cm o różnorodnej stylistyce oraz dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych. Szeroka gama modeli to gwarancja, że znajdziesz odpowiedni do swojej łazienki – o ile brodziki prostokątne 80x80 cm to właśnie to, czego szukasz. Oferujemy brodziki płytkie, głębokie, z siedziskiem oraz bez. Możesz wybierać pośród modeli z odpływem umieszczonym centralnie, przy krawędzi bądź w rogu. Wszystko zależy od Twoich indywidualnych preferencji.

Ekskluzywne brodziki prysznicowe 80x80 cm – jakość i wygoda

Wyposażenie łazienki ma być funkcjonalne, a także zadowalać nasze estetyczne gusta. Brodziki 80x80 kwadratowe spełniają oba te kryteria. Wykonane z akrylu, są to wyroby wysokiej jakości, które doskonale prezentują się zarówno w łazienkach zaaranżowanych klasycznie, jak i tych o nowoczesnym wystroju. Białe modele to bardziej tradycyjny wybór, a w naszej ofercie dostępny jest również czarny brodzik – nieco bardziej ekstrawagancki i nietypowy.

Rozmiary brodzików kwadratowych:

brodziki kwadratowe 70x70 cm, brodziki kwadratowe 80x80 cm, brodziki kwadratowe 90x90 cm, brodziki kwadratowe 100x100 cm