poniedziałek - piątek 8:00 do 16:00
pn.-pt. 8:00 do 16:00
ZAKUPY ON-LINE U PRODUCENTA

BRODZIKI KWADRATOWE 70 x 70 CM

W naszej ofercie znalazły się brodziki kwadratowe 70x70 cm. To rozwiązanie bardzo kompaktowe, które sprawdzi się w małych bądź niewymiarowych łazienkach. Niedrogie brodziki prysznicowe 70x70 cm pod obudowę są skonstruowane w przemyślany sposób, dzięki czemu spełniają wszystkie wymagania użytkownika. Umieszczony w rogu odpływ o odpowiednio dużej średnicy gwarantuje odprowadzanie wody w dobrym tempie, a ryflowane dno o właściwościach antypoślizgowych zwiększa bezpieczeństwo.

Akrylowe brodziki 70x70 kwadratowe do Twojej łazienki

Prostota stylistyki ma walor uniwersalny. To właśnie dzięki nienachalnemu designowi brodziki prostokątne 70x70 cm wpasują się do aranżacji tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Niezależnie od tego, czy wnętrze urządzone jest w zamyśle minimalistycznym, skandynawskim czy też bardziej klasycznym, brodzik o regularnym kształcie doskonale dopełni przestrzeń jako funkcjonalny element wyposażenia łazienkowego. A dzięki swoim niewielkim wymiarom, nie zabierze on zanadto wiele miejsca. Zachęcamy do przejrzenia szczegółów naszej oferty.

Rozmiary brodzików kwadratowych:

brodziki kwadratowe 70x70 cm, brodziki kwadratowe 80x80 cm, brodziki kwadratowe 90x90 cm, brodziki kwadratowe 100x100 cm